درباره واژگان

واژگان سرویس است که آمده تا با ارائه خدمات آموزش و تولید محتوا کمکی به اهالی وب باشد برای تولید هر چه بهتر محتوا و رسیدن به بهترین مدل بازاریابی و بازدهی تا رشد خود را سریع تر ارتقا دهید.

در واژگان اهداف بسیاری را دنبال میکنیم که مهمترین آن دستور العمل تولید محتوای باکیفیت است. ما در واژگان به تولید محتوای با کیفیت متعهد هستیم و تمام سعی خود را برای جلب رضایت صد در صدی مخاطبان خود داریم.

تلفظ صحیح واژگان

کلمه واژه در لاتین به اشکال متفاوتی نظیر vaje و vazhe نوشته می شود. بحث های زیادی بر سر روش صحیح نوشتن وجود دارد که ما برای یک بار به صورت کامل در مورد آن صحبت میکنیم.

در تعدادی از کشور ها مانند چین برای استفاده از کلمه ژ در اسم ها مانند zhiang از zh استفاده میکنند. همچنین ما به صورت امتحانی به بسیاری از موتورهای تبدیل نوشتار به گفتار از جمله گوگل کلمه vajegan را وارد کریم که به صورت ( واجگان ) تبدیل شد. اما کلمه vazhegan به صورت صحیح ( واژگان ) شنیده می شود.

در منابع اصلی لاتین که در دانشگاه های جهان وجود دارد هم این موضوع آورده شده که مقالات فارسی ترجمه شده به لاتین به صورت استاندارد از zh به عنوان واژه ژ استفاده میکنند. پس نحوه صحیح نوشتن لاتین کلمه واژگان بر اساس دستور ساختاری zh است و vazhegan خواهد بود.

با تیم واژگان آشنا شوید

سروش احمدی

سروش احمدی
مدیر و موسس واژگان

مهرداد یزدانی
متخصص تولید محتوا

حامد کریمی
مسئول پشتیبانی سایت

شما هم به جمع واژگان بپیوندید

اگر دوست دارید عضوی از واژگان باشید خیلی خوش حال میشم. برای این کار میتونید به صفحه پیوستن به واژگان برید و فرم مربوطه رو پر کنید.